Najnowsze oferty pracy

  • Fullstack Developer (C# / .NET MVC)

    Elektronika Spółka Akcyjna   Gdynia, bezpośrednio przy SKM Chylonia    praca zdalna / hybrydowa / stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Opis stanowiska: Poszukujemy Fullstack Developera, który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam w implementacji wewnętrznych aplikacji webowych. Twoje główne zadania będą obejmować zarówno frontend, jak i backend, z naciskiem na tworzenie intuicyjnych interfejsów użytkownika oraz API...
Zobacz więcej ofert pracy

.NET Developer

Nigel Frank International
Łódź
praca stacjonarna
1850 dni temu

The Global Leader in Microsoft Recruitment

Established in 2006 in Newcastle UK, Nigel Frank International has rapidly grown into the global leader in Microsoft recruitment. With additional offices in London, Berlin, New York, San Francisco, Dallas, Melbourne and Singapore, we offer our Microsoft Partner and End User clients unparalleled access to the widest range of high calibre candidates.

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: FRG_SB

Opis stanowiska:

  • Aktywny udział w nowym projekcie
  • Praca z innymi członkami zespołu w zakresie realizowanego projektu
  • Prace w zgranych zespole
  • Wykorzystanie nowych technologii

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość .NET/C# oraz SQL Server.
  • Doświadczenie z JavaScript oraz jQuery
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie i kreatywność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia