Najnowsze oferty pracy

  • Junior Developer C# / .NET

    AUCOTEC Polska   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Jelenia Góra
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Do jednego z naszych zespołów Scrum poszukujemy programisty/programistki, którego/której obowiązkami będą: Rozwój kompleksowej aplikacji desktopowej (produkt Engineering Base) oraz implementacja narzędzi zgodnie z wymaganiami klienta; Dyskusje z Solution Experts oraz Quality Management;...
Zobacz więcej ofert pracy

.NET Developer

Hunty Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2362 dni temu

Hunty to innowacyjna agencja rekrutacyjna. Jesteśmy headhunterkami do zadań specjalnych, w poszukiwaniu najlepszych talentów na rynku pracy.

 Kilkuletnie doświadczenie, zaufanie Klientów oraz znajomość branży HR - spowodowały, że żadne procesy rekrutacyjne nie są nam obce.

Wspólnie z naszym Klientem – nowoczesną platformą usług bankowych poszukujemy aktualnie .Net Developera. Szukamy kogoś kto lubi i pomoże nam znaleźć proste rozwiązania złożonych problemów. Kogoś kto pomoże nam dostarczać najlepsze, najwyższej jakości oprogramowanie dla naszych międzynarodowych Klientów.

Miejsce pracy: Warszawa

Stack: .NET, SQL Server, AngularJS, ASP.NET MVC 6, Azure

Zespół: 10+ osób - Net dev, QA, Tester, Business Analyst, Data Scientist

Metodologia: Agile - Scrum, GIT

Zadania zatrudnionej osoby:
  • Projektowanie i opracowywanie nowych użyteczności i funkcji
  • Integracja naszego oprogramowania z aplikacjami biznesowymi
  • Rozwijanie swoich umiejętności, nauka nowych technologii
  • Wsparcie naszych Klientów i Partnerów
Wymagania:
  • Około 2-letnie doświadczenie w pracy jako .Net Developer (ASP.Net)
  • Praktyczna znajomość HTML, CSS
  • Znajomość zasad programowania obiektowego
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentów technicznych
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym zespole, w szybko rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, forma współpracy do ustalenia
  • Możliwość szybkiego rozwoju, pracę nad wewnętrznymi produktami