Najnowsze oferty pracy

  • Junior Developer C# / .NET

    AUCOTEC Polska   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Jelenia Góra
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Do jednego z naszych zespołów Scrum poszukujemy programisty/programistki, którego/której obowiązkami będą: Rozwój kompleksowej aplikacji desktopowej (produkt Engineering Base) oraz implementacja narzędzi zgodnie z wymaganiami klienta; Dyskusje z Solution Experts oraz Quality Management;...
Zobacz więcej ofert pracy

.NET Developer

NBC Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2660 dni temu

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta z sektora bankowości poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: NETD/WAW/0617/MS

Zadania:
  • Projektowanie i tworzenie aplikacji webowych,

  • Rozbudowę i modyfikację istniejących systemów,

  • Projektowanie i optymalizację baz danych,

  • Pracę w zespole projektowym (Agile, Scrum)

  • Projektowanie oraz implementację z użyciem najnowszych rozwiązań technologicznych.

Wymagania:
  • Min. 1 rok doświadczenia jako Programista .NET

  • Znajomość MS SQL Server

  • Umiejętności programowania aplikacji webowych z wykorzystaniem wzorca MVC

  • Praktyczna znajomość JavaScript, HTML5, CSS

  • Znajomość systemów kontroli wersji (np. TFS), wzorców projektowych oraz ich praktycznego wykorzystania

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Nastawienie na rozwój

  • Zaangażowanie, komunikatywność

Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Kartę MultiSport

  • Medicover

  • Opiekę Menadżera Kariery

  • Elastyczne formy zatrudnienia

  • Różnorodne projekty

  • Inne... (zapytaj nas)