Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Sanok
NEGOCJATOR TERENOWY

Kancelaria Prawna LEXUS Spółka Komandytowa
Sanok
praca stacjonarna
4893 dni temu

Kancelaria Prawna „LEXUS" Spółka Komandytowa,

specjalizująca się w obsłudze banków w postępowaniu windykacyjnym poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Sanok,
Nr. ref.: NT/K/11

Opis stanowiska:

Do zadań osób na wymienionym stanowisku należeć będzie szczegółowa terenowa weryfikacja danych oraz skuteczna windykacja zobowiązań.

Wymagania:
  • Minimum rocznego doświadczenia w windykacji bezpośredniej
  • Gotowości do pracy w nienormowanym czasie
  • Stanowczości i wyważenia w prowadzeniu rozmów z dłużnikiem
  • Umiejętności podejmowania szybkich decyzji i skutecznej oceny ryzyka
  • Skrupulatności w prowadzeniu rozliczeń i sporządzaniu raportów
  • Wysokiego zaangażowania i zorientowania na efekt wykonywanej pracy oraz umiejętności organizacji czasu
  • Niekaralności
  • Prawo jazdy kat. B, własny samochód
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie wspomagania czynności komornika lub doświadczenie w służbach mundurowych
Oferujemy:
  • Pracę w dużej, renomowanej, ogólnopolskiej Kancelarii
  • Wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od efektów pracy
  • Związanie się z wiarygodnym, stabilnym i rozwojowym pracodawcą
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Prawną „Lexus“ Spółka Komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Opatowickiej 130 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).