Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin Przedszkolanka Szczecin
Nauczyciela wychowania przedszkolnego, wczesnoszkolnego

Integracyjne Przedszkole Zdrowia
Szczecin, Monte Cassino 23C
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
18 godz. temu
Integracyjne Przedszkole Zdrowia poszukuje Nauczyciela wychowania przedszkolnego, wczesnoszkolnego, Pedagoga specjalnego do pracy w placówce zlokalizowanej - Szczecin, ul. Monte Cassino 23c
Miejsce pracy: Szczecin, Monte Cassino 23C
Zadania:
  • Nauczyciel planuje, organizuje, prowadzi i modyfikuje działania edukacyjne, terapeutyczne czy też opiekuńcze dla dzieci zdrowych i ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi.
  • Jako nauczyciel, pracuje w przedszkolu lub szkole z dzieckiem, starając się w jak najlepszy sposób stymulować jego rozwój psychofizyczny.
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym.
  • Kreatywność.
  • Sumienność.
  • Samodzielność.
  • Książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę stały etat.
  • Pracę w formie stacjonarnej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

J.M.M. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ