Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin Przedszkolanka Szczecin
Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

M-ANDREAS Sp. z o.o.
Szczecin, ul. Henryka Siemiradzkiego 8
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
5 dni temu
Przedszkole Fun&Math to placówka o wyjątkowym profilu, stawiająca na innowacyjne podejście do pedagogiki dziecięcej.

Tworzymy bezpieczną przestrzeń dla dziecka, w której towarzyszymy mu w rozwoju, wspieramy je i uczymy rozwijania własnego potencjału, a emocje i potrzeby rozwijającego się człowieka są dla nas priorytetem.
Miejsce pracy: Szczecin, ul. Henryka Siemiradzkiego 8
Opis stanowiska
  • realizacja podstawy programowej,
  • wspieranie rozwoju Podopiecznych,
  • planowanie i prowadzenie pracy wychowawczo-dydaktycznej,
  • organizacja wydarzeń przedszkolnych,
  • współpraca z Rodzicami,
  • prowadzenie obserwacji pedagogicznych,
  • dbanie o bezpieczeństwo,
  • analiza gotowości szkolnej dzieci,
  • prowadzenie dokumentacji.
Wymagania
  • pełnych kwalifikacji bądź studentki/studenta wychowania przedszkolnego z doświadczeniem,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego umożliwiającej pracę w tym języku oraz prowadzenie spotkań z rodzicami anglojęzycznymi,
  • niezbędna jest chęć do pracy i współtworzenia niestandardowych zajęć i rozwiązań, kreatywność, empatia, wyczulenie na potrzeby dziecka, poczucie humoru i umiejętność rozwiązywania dziecięcych (i nie tylko) problemów.
Oferujemy
  • ciekawą pracę w zgranym zespole,
  • możliwość rozwoju i współtworzenia wyjątkowej placówki,
  • pełen etat na podstawie umowy o pracę z pełnym ubezpieczeniem.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

M-ANDREAS sp.z.o.o