Nauczyciel przedszkola

Anna Parkhomenko
Warszawa
5 000 - 6 985 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
pełny etat / część etatu
umowa o pracę / zlecenie
praca stacjonarna
rekrutacja online
4 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
Nauczyciel przedszkola odpowiada za opiekę i wszechstronny rozwój dzieci w wieku 3-6 lat, prowadząc zajęcia dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze. Do głównych zadań należy planowanie i realizacja zajęć dostosowanych do potrzeb dzieci, zapewnienie bezpieczeństwa, wspieranie rozwoju emocjonalnego i społecznego oraz współpraca z rodzicami. Nauczyciel prowadzi również dokumentację pracy dydaktycznej oraz uczestniczy w doskonaleniu zawodowym.

Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe,
  • doświadczenie w pracy z dziećmi,
  • komunikatywność,
  • cierpliwość,
  • kreatywność.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • pracę w przyjaznym zespole,
  • elastyczne godziny pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Mozaika

Nowoczesna placówka edukacyjna, która stawia na wszechstronny rozwój dzieci w wieku przedszkolnym. Nasz zespół to wykwalifikowani i zaangażowani nauczyciele, którzy dbają o indywidualne potrzeby każdego dziecka.