Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

Przedszkole Niepubliczne MIASTO DZIECI
Warszawa
praca stacjonarna
5841 dni temu

Ogłoszenie numer: 51130, z dnia 2008-10-21

Przedszkole Niepubliczne MIASTO DZIECI znajduje się w Warszawie - Białołęce. Działamy od roku 2003. Stosujemy nowoczesne metody edukacyjne, ogromną wagę przywiązujemy do wszechstronnego rozwoju naszych wychowanków. Nasza kadra pedagogiczna stanowi zgrany zespół, jesteśmy otwarci i pomysłowi. Praca u nas jest ciekawa i daje nauczycielom wiele możliwości rozwoju zawodowego. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Przygotowanie programu oraz prowadzenie zajęć z grupą przedszkolną

Wymagania

- Wykształcenie wyższe pedagogiczne (preferowana specjalność: pedagogika przedszkolna lub wczesnoszkolna) - Kreatywność i otwartość. - Umiejętność pracy w zespole. - Dążenie do rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń.

Oferujemy

- Możliwości rozwoju zawodowego. - Zatrudnienie na umowę o pracę. - Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie. - Program prywatnej opieki medycznej. - Możliwość pracy również na część etatu.