Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Nauczyciel Nauczania przedszkolnego/wczesnoszkolne

Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rodziny "Sternik"
Warszawa, Warszawa Falenica
praca stacjonarna
6747 dni temu

Ogłoszenie numer: 18229, z dnia 2006-02-24

Szkola Podstawowa i Przedszkole, w którym istnieje bardzo ścisła współpraca z rodzicami, wdrazany jest program wychowawczy oparty na wychowaniu w cnotach ludzkich i wartościach katolickich

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa Falenica

Opis stanowiska

nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, pomoc nauczyciela przedszkola

Wymagania

wykształcenie wyższe pedagogiczne, dobra prezencja, wyraźny system wartości, chęć dalszego doskonalenia się, dyspozycyjność, umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy

Dobry poziom wynagrodzenia, szkolenia wewnętrzne, również zagraniczne (Hiszpania), bardzo dobra atmosfera pracy