Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Nauczyciel Języka Angielskiego

Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rodziny "Sternik
Warszawa
praca stacjonarna
6658 dni temu

Ogłoszenie numer: 20302, z dnia 2006-05-24

Szkoła Podstawowa i Przedszkole, ściśle współpracujące z rodzicami dzieci, realizujące program wychowawczy oparty na wychowaniu cnót ludzkich w oparciu o wartości katolickie.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Nauczyciel języka angielskiego do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym (klasy 0-VI) w placówce edukacyjnej prowadzącej program dwujęzyczny.

Wymagania

Poszukiwana jest osoba ambitna, pragnąca stale doskonalić swój warsztat pracy, umiejąca pracować w zespole nauczycieli, mająca wyższe studia filologiczne, lub inne oraz zdany egzamin CAE i kwalifikacje pedagogiczne.

Oferujemy

Pracę na pół etatu od IX 06 (prawdopodobny cały etat od I 07), dobre wynagrodzenie, miłą, serdeczną atmosferę pracy.