Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
National Key Account Manager (kosmetyki)

HRK S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4171 dni temu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły dedykowane do obsługi poszczególnych branż i sektorów rynkowych oraz oddziały regionalne.
Zespół HRK FMCG specjalizuje się w rekrutacji pracowników na potrzeby sektora dóbr szybko zbywalnych. Wspieramy liderów tego sektora w pozyskiwaniu profesjonalistów na potrzeby marketingu, trade marketingu, badań rynkowych i sprzedaży. Dzięki doświadczeniu we współpracy z sektorem FMCG rozumiemy cele biznesowe naszych klientów, branżowy język, specyficzne wymagania stawiane potencjalnym pracownikom oraz szczególnie cenione kompetencje zawodowe.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży dóbr szybkozbywalnych, której marki mają bardzo silną pozycję na polskim rynku. Aktualnie, nasz Klient szuka Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

National Key Account Manager
województwo: mazowieckie

Zadania:

  • realizacja strategii handlowej w kanale nowoczesnym
  • zarządzanie kilkuosobowym działem MT
  • samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych z centralami zakupowymi
  • sporządzanie planu finansowego klienta na dany rok obrotowy
  • tworzenie planu sprzedaży dla poszczególnych klientów we współpracy z działem marketingu
  • współtworzenie planu promocji wspierających sprzedaż u klientów sieciowych
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z klientami
  • zarządzanie budżetem promocyjnym Klienta
  • zapewnienie wymaganego poziomu dostępności produktów oraz optymalizacja parametrów obsługi klienta

Wymagania:

  • minimum pięcioletnie doświadczenie w samodzielnym negocjowaniu warunków współpracy z centralami sieci zakupowych, doświadczenie we współpracy z sieciami dyskontowymi będzie atutem
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzkim
  • wykształcenie wyższe
  • dobra (pozwalająca na swobodna komunikację z przełożonym) znajomość języka angielskiego
  • poczucie humoru i umiejętność zjednywania innych do swoich pomysłów
  • chęć do ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferujemy:

Nasz Klient oferuje możliwość pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych oraz możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia  zawodowego.