Zobacz więcej ofert pracy

NARZĘDZIOWIEC

Azpiaran Polska Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
4958 dni temu

Ogłoszenie numer: 139915, z dnia 2011-03-23

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: NC/2011

Opis stanowiska

  • Praca w narzędziowni na stanowisku ślusarz-narzędziowiec.
  • Naprawa, serwis i obsługa narzędzi do pras (prasy manualne, progresywne i transferowe).
  • Zamawianie części zamiennych, prowadzenie ewidencji części oraz napraw.
  • Minimalizowanie kosztów napraw poprzez działania prewencyjne, modyfikowanie i standaryzację narzędzi.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość budowy i działania narzędzi do pras.
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność obróbki skrawaniem (obsługa frezarki, tokarki, szlifierki, itd.).
  • Znajomość budowy pras i oprzyrządowania. Znajomość pras transferowych będzie dodatkowym atutem.
  • Wykształcenie techniczne.
  • B. dobra znajomość rysunku technicznego.
  • Umiejętność organizacji własnego miejsca pracy, umiejętności manualne, umiejętność pracy w zespole, samodyscyplina, rzetelność i dokładność.
  • Umiejętność obsługi komputera (znajomość oprogramowania AutoCad będzie dodatkowym atutem).
  • Uprawnienia na wózek widłowy i suwnicę sterowaną z poziomu roboczego mile widziane.

Oferujemy

  • Umowa o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.
  • Szkolenia zagraniczne.