Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Naczelnik Wydziału Systemów Informatycznych

Centrum Personalizacji Dokumentów MSWiA
Warszawa
praca stacjonarna
6804 dni temu

Ogłoszenie numer: 18394, z dnia 2006-03-03

Centrum Personalizacji Dokumentów MSWiA ul. Adołfa Pawińskiego 17/21 02-106 Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Naczelnik Wydziału Systemów Inforamatycznych

Wymagania

- wykształcenie wyższe- preferowane studia z zakresu informatyka i/lub telekomunikacja - minimum 4 lata doświadczenia w branży IT - minimum 2 lat doświadczenia w organizacji i zarządzaniu pracy zwiazanej z utrzymaniem infrastruktury informatycznej (np. kierownik zespołu programistów, kierownik projektu) - rozległa znajomość problematyki sytemów informatycznych oraz zasad budowy i ekspoloatacji systemów i sieci teleinformatycznych - wiedza i doswiadzczenie w realizacji baz danych - znajomość całego cyklu planowania i realizacji przedsięwzieć informatycznych będzie dodatkowym atutem - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - umiejętność zarzadzania zespołem oraz dobrej organizacji pracy - odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań - zdolność realizacji wielu różnych zadań jednocześnie również w sytuacjach kryzysowych i stresujących - umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista - dyspozycyjność i kreatywność

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji - pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole - możliwość podnoszenia kwalifikacji