Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Naczelnik Wydziału Warszawa
Naczelnik Wydziału Działalności Gospodarczej i Zezwoleń

Dzielnica Wawer m.st. Warszawy
Warszawa
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
1080 dni temu

Ogłoszenie numer: 5391788, z dnia 2021-08-30

Urząd Dzielnicy Wawer jest częścią Urzędu m.st. Warszawy - jednego z największych pracodawców
w Warszawie. Naszym najważniejszym zadaniem jest dbanie o mieszkańców i jak najlepsze funkcjonowanie Dzielnicy.

Chcemy, by Dzielnica Wawer była dobrym miejscem dla lokalnych przedsiębiorców. Szukamy osoby, która będzie inicjowała działania wspierające rozwój przedsiębiorczości oraz pomoże nam budować przyjazne otoczenie biznesowe.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Termin składania dokumentów: 03.09.2021r.

Sprawdź ogłoszenie, może to właśnie Ciebie szukamy.

Treść ogłoszenia wraz ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi rekrutacji i zasady naboru znajdziesz tu:

erekrutacje-bip.um.warszawa.pl

Wymagania

Dołącz do nas, jeżeli

  • masz wiedzę na temat realiów gospodarczych lokalnych i globalnych,
  • posiadasz wiedzę i doświadczenie z zakresu spraw realizowanych przez Wydział Działalności Gospodarczej i Zezwoleń
  • potrafisz angażować do współpracy przedstawicieli różnych sektorów,
  • posiadasz kompetencje kierownicze,
  • potrafisz nawiązywać relacje,
  • charakteryzuje Cię wysoka kultura osobista,
  • jesteś proaktywny/a, wykazujesz inicjatywę.

Oferujemy

  • kierowanie Wydziałem Dzielności Gospodarczej i Zezwoleń dla Dzielnicy Wawer
  • realny wpływ na rozwój przedsiębiorczości w Dzielnicy
  • bardzo dobrą atmosferę pracy

oraz

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • program adaptacyjny dla nowozatrudnionych
  • "trzynaste wynagrodzenie", dodatek stażowy, dodatki motywacyjne uzależnione od wyników pracy
  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych