Murarz

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Rabka-Zdrój
praca stacjonarna
3 dni temu
Murarz
Miejsce pracy: Rabka-Zdrój
Numer: StPr/24/0376
OBOWIĄZKI:
murowanie z kamienia, cegły, klinkierki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: praca w grupie

Wymagania inne:

Doświadczenie w zawodzie murarz, budowlaniec. Solidność. Miejsce wykonywania pracy: teren kraju, delegacja Niemcy.

Miejsce pracy:

Rabka-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Szpitalna 14, 34-400 Nowy Targ, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:

Małgorzata Hlawacz
pup@nowytarg.pl
182665691 w. 261

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Cv

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu