Murarz

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Głogów
praca stacjonarna
3 dni temu
Murarz
Miejsce pracy: Głogów
Numer: StPr/24/0381
OBOWIĄZKI:
nauka murowania, przygotowywanie zapra kleju, nauka estetyki pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Głogów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Piaskowa 1, 67-200 Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Patrycja Chmielniak
doradca7@pup.glogow.pl
767275527

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

sk

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie