Zobacz więcej ofert pracy

Murarz

PanPol sp. z o.o.
pomorskie
praca stacjonarna
2685 dni temu

Ogłoszenie numer: 1684913, z dnia 2017-06-12

Agencja Zatrudnienia PanPol Sp. z o.o.

Murarz

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

PanPol sp. z o.o., Agencja Zatrudnienia (KRAZ 1670) poszukuje dla naszego stałego partnera holenderskiego:

Murarzy z UDOKUMENTOWANYM doświadczeniem. Stała praca, zatrudnienie w firmie holenderskiej na umowie holenderskiej.

Dla zaakceptowanych kandydatów pracodawca organizuje szkolenie w zakresie układania płytki klinkierowej zgodnie z normami holenderskimi – koszt szkolenia jest opłacony w 100% przez pracodawcę. Dodatkowo pracodawca opłaca mieszkanie i co dwa dni szkolenia wypłaca zaliczkowo 50 Euro, które zostanie odliczone z pierwszej wypłaty. Szkolenie może trwać od 5 do 10 dni roboczych.

Wymagania

Wymagania:

UDOKUMENTOWANE doświadczenie w zawodzie, plusem będzie doświadczenie w Holandii, Belgii lub Niemczech

komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego

Certyfikat VCA lub SCC - istnieje możliwość wyrobienia na miejscu

mile widziane prawo jazdy

mile widziany numer SoFi (BSN) - jest to holenderski numer podatkowo-ubezpieczeniowy (w razie jego braku zostanie zorganizowane spotkanie w holenderskim urzędzie skarbowym – Belastingdienst – w celu jego wyrobienia)

Oferujemy

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV po angielsku (w formacie*.doc) wraz ze skanami posiadanych certyfikatów i referencji na adres:

bud@euroworker.pl