Murarz-zbrojarz

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Wambierzyce
praca stacjonarna
dziś wygasa15 dni temu
Miejsce pracy: Wambierzyce
Numer: StPr/24/0870
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac budowlanych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wambierzyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

marsz. Józefa Piłsudskiego 14, 57-400 Nowa Ruda, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Joanna Sosnowska
j.sosnowska@klodzko.praca.gov.pl
748735069

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Brak danych.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku