Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Monterów konstrukcji stalowo-aluminiowych

Almos-2
Warszawa
praca stacjonarna
5079 dni temu

Ogłoszenie numer: 112399, z dnia 2010-08-19

Almos-2

to warszawska firma działająca 18 lat na mazowieckim i ogólnopolskim rynku budowlanym w branży lekkich konstrukcji stalowo-aluminiowych z wykorzystaniem płyt poliwęglanowych oraz szkła. Więcej informacji www.almos2.com.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 7069

Opis stanowiska

  • realizacja operacji produkcyjnych
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • obróbka profili aluminiowych
  • montaż wykonanych konstrukcji

Wymagania

  • znajomość czytania rysunku technicznego
  • praktyka w zawodzie
  • znajomość branży budowlanej,
  • doświadczenia zawodowe
  • doświadczenie przy montażu elementów aluminiowych ( świetliki, zadaszenia, ogrody zimowe, fasady itp.),
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • pracę na stałe
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wynagrodzenie

Od 2500 do 4000 PLN