Praca.pl Praca Dolnośląskie Gryfów Śląski Monter Gryfów Śląski
Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim
Gryfów Śląski
praca stacjonarna
7 dni temu
Miejsce pracy: Gryfów Śląski
Numer: StPr/24/0283
OBOWIĄZKI:
Montaż i wymiana wodomierzy. Okresowe sprawdzanie hydrantów. Konserwacja zbiorników wody czystej. Usuwanie awarii w sieci wodociągowej. Montaż i wymiana pomp głebinowych. Uszczelnianie studzienek kanalizacyjnych. Usuwanie awarii w sieci kanalizacyjnej. Wymiana uszkodzonych odcinków sieci kanalizacyjnej. Szkoenie BHP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Budowlanych 1, 59-600 Lwówek Śląski, powiat: lwówecki, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Kamila Wierzbicka
k.wierzbicka@lwowekslaski.praca.gov.pl
757824224 w. 274

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

CV+skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim