Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Monter instalacji elektrycznych / teletechnicznych

Przedsiębiorstwo INS-TOM Sp. z o.o.
łódzkie
praca stacjonarna
5593 dni temu

Ogłoszenie numer: 68501, z dnia 2009-06-26

Przedsiębiorstwo INS-TOM Sp. z o.o. wykonuje instalacje elektryczne, teletechniczne oraz automatykę budynkową BMS. Działamy na rynku od 1992 roku realizując projekty w wielu prestiżowych obiektach na terenie całej Polski.

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Poszukujemy monterów do prac instalacyjnych i montażowych związanych z wykonawstwem instalacji elektrycznych i alarmowych w budynkach biurowych.

Wymagania

  • dyspozycyjność,
  • doświadczenie w robotach instalacyjnych,
  • uprawnienia SEP 1kV lub gotowość ich uzyskania,
  • mile widziana praktyka w zakresie montażu instalacji słaboprądowych (alarmy, sieci komputerowe).

Oferujemy

  • Stałą pracę na dobrych warunkach zatrudnienia.
  • Możliwość doskonalenia zawodowego poprzez uczestnictwo w kursach specjalistycznych.