Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Piaseczno
Monter Instalacji Antenowych I Internetowych

Robbo Computer
Piaseczno
praca stacjonarna
6115 dni temu

Ogłoszenie numer: 38884, z dnia 2008-01-21

Systemy informatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw, lokalny dostawca internetu.

Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska

Wykonywanie instalacji antenowych, wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych, budowa sieci komputerowych

Wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku. Podstawy znajomości sieci Ethernet. Wskazane posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Oferujemy

oferujemuy zatrudnienie w rozwijającej się cały czas branży, stałe wynagrodzenie, praca w młodym zespole, dobrą atmosferę w pracy,