Praca.pl Praca Mazowieckie Mościska Monter Car Audio Mościska
Montażysta akcesoriów samochodowych

W&J Wiśniewski Sp. z o.o.
Mościska
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
526 dni temu

Autoryzowana Stacja Dealerska Toyota W&J Wiśniewski - Istniejemy od 1976 roku, a od 1992 roku jesteśmy Autoryzowanym Dealerem Toyota Motor Poland. Posiadamy zintegrowany system zarządzania środowiskiem zgodny z normą ISO 14001 : 2004 co oznacza, że firma nasza spełnia najwyższe standardy w zakresie dbałości o ochronę środowiska.

Prowadzimy kompleksową obsługę Klienta w zakresie sprzedaży samochodów nowych i używanych, wynajmu długoterminowego dla firm, autoryzowanego serwisu mechanicznego i blacharsko-lakierniczego, ubezpieczeń.

Oferujemy atrakcyjne formy finansowania zakupu samochodów (Toyota Bank Polska S.A., Toyota Leasing Polska Sp. z o.o). Przy zakupie nowej Toyoty istnieje możliwość zostawienia w rozliczeniu starego samochodu.

Miejsce pracy: Mościska
Zakres obowiązków:
  • Montaż w pojazdach samochodowych urządzeń przeciw kradzieżowych
  • Montaż urządzeń nawigacyjnych
Oczekujemy:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej
  • Doświadczenie w zakresie montażu wyposażenia dodatkowego i akcesoriów samochodowych
  • Podstawowej wiedzy z zakresu mechaniki, elektromechaniki i budowy pojazdów
  • Zainteresowanie motoryzacją
Oferujemy:
  • Umowę o pracę i stabilność zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w prestiżowej marce
  • Dofinansowanie pakietu medycznego