Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Moderator Offline (w jęz. niemieckim)

Intercam
Łódź
praca stacjonarna
6078 dni temu

Ogłoszenie numer: 40672, z dnia 2008-02-27

Intercam

Studio Intercam działa na europejskim rynku usług internetowych. Naszymi klientami są dystrybutorzy serwisów tematycznych z Niemiec, Austrii, Szwajcarii oraz Stanów Zjednoczonych. Połączenia z naszymi konsultantkami nie są oferowane odbiorcom z z Polski. Głównym obszarem naszej działalności są videokonferencje w technologii live streaming - umożliwiającej przesyłanie obrazu konsultantki na żywo, za pośrednictwem kamery internetowej. Transmisji towarzyszy komunikacja tekstowa klienta z moderatorem chatu. Podczas videokonferencji odbiorcy naszych usług płacą za czas połączenia. Ważnym elementem, który wyróżnia naszą firmę, jest specjalny system schematów, angażujący klienta w osobistą rozmowę z moderatorem, biegle władającym językiem niemieckim oraz angielskim. Konferencje często przybierają charakter erotycznego flirtu o łagodnym charakterze. W Polsce działamy od 2005 roku. Dzięki umowom podpisanym z najlepszymi partnerami za granicą oraz wykorzystywaniu profesjonalnych metod pracy , jesteśmy w czołówce największych i najbardziej dochodowych firm z branży w tej części Europy. Nasze 24 konsultantki i czterech moderatorów generują łącznie 6000 minut płatnych videokonferencji miesięcznie. Lokalizacja w śródmieściu i lokal o powierzchni 240 metrów kwadratowych , zapewniają komfortowe warunki do pracy i dalszego rozwoju.

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: OFFMOD/200801

Opis stanowiska

Zajmujemy się prowadzeniem płatnych Videokonferencji podczas których nasi klienci widzą na żywo nasze konsultantki. Zadaniem Moderatora czatu polega na prowadzenia czatu w imieniu naszych dziewczyn. Videokonferencje odbywają sie tylko i wyłącznie w języku niemieckim, ponieważ obsługujemy klientów z Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Czaty są prowadzone według ustalonych schematów które zawierają również elementy towarzysko erotyczne. Specjalne miesięczne szkolenie gwarantuje przyszłym moderatorom osiągniecie satysfakcjonujących wyników. Poszukujemy Moderatora Offline, to znaczy osoby która odpowiada na Maila klientów, a nie prowadzi bezpośrednio konwersacji w czasie realnym. Praca to może być wykonywana w domu.

Wymagania

- biegła znajomość języka niemieckiego (w piśmie i mowie) - biegła obsługa klawiatury komputerowej - sumienność wykonywania obowiązków

Oferujemy

- stałe i pewne zatrudnienie - wysokie wynagrodzenie (pensja stała + premia za wyniki) - możliwość wykonywania pracy w domu - profesjonalne szkolenie