Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Zabrze
Mobilny Sprzedawca Samochodów

Przedsiebiorstwo handlowe Maria Śliwka
Zabrze
praca stacjonarna
4865 dni temu
skoda_top2.jpg

Autoryzowany Dealer i Partner Serwisowy Škoda Auto
Przedsiębiorstwo Handlowe Maria Śliwka, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze

Zadania:
  • aktywne poszukiwanie klientów na zewnątrz salonu,
  • realizacja postawionych miesięcznych celów ilościowych w zakresie sprzedaży aut.
Wymagania:
  • wymagane doświadczenie w sprzedaży samochodów (min 3 letnie) -najchętniej jako sprzedawca flotowy samochodów, przedstawiciel handlowy w branży samochodowej.
Oferujemy:
  • pracę dla czołowej marki na rynku motoryzacyjnym,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia zależne od uzyskiwanych wyników,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole, możliwość rozwoju w ramach ścieżki szkoleń,
  • samodzielność działań,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów.
skoda_bottom1.jpg