Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
MOBILNY DORADCA BANKOWY

IPK sp. z o.o.
dolnośląskie, CAŁA POLSKA
praca stacjonarna
4807 dni temu

Nasz Klient, instytucja finansowa, poszukuje kandydatów z następujących miast: *LEGIONOWO, PRUSZKÓW, WARSZAWA, PŁOCK, RADOM, SIEDLCE, BEŁCHATÓW, ŁÓDŹ, PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, LUBLIN, PRZEMYŚL, RZESZÓW, STALOWA WOLA, BIAŁYSTOK, SUWAŁKI, KIELCE, KRAKÓW, NOWY SĄCZ, GLIWICE, JASTRZĘBIE ZDRÓJ, RYBNIK, ZABRZE, BIELSKO-BIAŁA, BYTOM, CHORZÓW, CZĘSTOCHOWA, DĄBROWA GÓRNICZA, KATOWICE, RUDA ŚLĄSKA, TARNOWSKIE GÓRY, TYCHY, BOLESŁAWIEC, DZIERŻONIÓW, GŁOGÓW, LEGNICA, LUBIN, ŚWIDNICA, WROCŁAW, OPOLE, GORZÓW, ZIELONA GÓRA, GNIEZNO, PIŁA, POZNAŃ, KALISZ, KONIN, OSTRÓW WLKP., SZCZECIN, ŚWINOUJŚCIE, WŁOCŁAWEK, BYDGOSZCZ, GRUDZIĄDZ, TORUŃ, GDAŃSK, GDYNIA, SŁUPSK, SOPOT, ELBLĄG, OLSZTYN na stanowisko:

Nr ref.: MDB/*nazwa miasta

Miejsce pracy: CAŁA POLSKA

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskanie Klientów oraz sprzedaż produktów finansowych poprzez kontakt telefoniczny i bezpośredni na spotkaniach biznesowych.

Oczekiwania:

Idealny Kandydat powinien:

  • Łatwo nawiązywać i utrzymywać partnerskie relacje z klientami
  • Wykorzystywać poznane techniki sprzedażowe
  • Wykazywać się systematycznością i konsekwencją w działaniu
  • Być nastawionym na cel oraz na podnoszenie kompetencji zawodowych
  • Dobrze organizować czas i pracę
  • Posiadać min. średnie wykształcenie
  • Posiadać prawo jazdy kat. B

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i telefonicznej.

Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki pracy (podstawa, premia + prowizja)
  • Umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę
  • Pracę w młodym zespole nastawionym na osiąganie wspólnych celów
  • Wsparcie w realizacji wyznaczonych celów

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656