Zobacz więcej ofert pracy

Młynarz

Work & People Sp. z o.o.
Udanin, Udanin, Ujazd Górny
praca stacjonarna
2068 dni temu

Work & People Sp. z o. o jest Agencją Zatrudnienia (numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia to 3779/3) i od powstania w 2007 roku wspiera koncerny i grupy kapitałowe renomowanych firm zagranicznych i krajowych w zakresie rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta z branży lotniczej, w związku z otwarciem nowej inwestycji we Wrocławiu, poszukujemy kandydatów:

Młynarz
Miejsce pracy: / Udanin, Ujazd Górny

Zadania:
  • Przygotowanie zboża do przemiału
  • Obsługa maszyn i urządzeń w młynie
  • Prowadzenie procesu technologicznego zboża, produkcji mąk i produktów pochodnych
  • Obsługiwanie procesu załadunków luzem
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane kierunkowe
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Ofertę kierujemy również do osób bez kierunkowego wykształcenia: zapewniamy szkolenia przyuczające do zawodu, liczy się chęć do pracy!
  • Solidność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym
  • Dobra współpraca w zespole
Oferujemy:
  • Umowa o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym,
  • Stabilne zatrudnienie
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest: Work & People z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 75, 50-449 Wrocław, NIP 894 290 0096, REGON 20515496

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Work & People z o.o. moich danych osobowych podanych w ramach rekrutacji, tj. danych identyfikacyjnych, danych adresowych, danych kontaktowych, danych o wykształceniu, doświadczeniu, umiejętnościach, uprawnieniach.) w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Podanie wskazanych wyżej, wymaganych danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia przeprowadzenie procesu rekrutacji.