Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Technik ds. Higieny

VACO Sp .z o.o.
pomorskie, Chojnice, Człuchów, Czersk
praca stacjonarna
3933 dni temu

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji działającą na rynku krajowym od 2002r. w branży usług DDD. Wykonujemy wysokiej jakości usługi dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji na terenie ogólnopolskim. Naszym celem jest satysfakcja Klientów uzyskiwana poprzez profesjonalne wykonywanie usług na najwyższym poziomie. Pracując dla nas poznasz najlepsze systemy ochrony przed szkodnikami oraz ludzi pełnych pasji i zaangażowania.

Aby wzmocnić nasz zespół aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Chojnice, Człuchów, Czersk

Zadania:
  • wykonywanie usług dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji
  • odbiór odpadów
  • montaż i obsługa urządzeń monitorujących szkodniki
  • obsługa elektronarzędzi
  • sporządzanie dokumentacji z realizacji usług
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • obsługa komputera
  • prawo jazdy kat. (mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5T)
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne, niezbędne w pracy wymagającej bezpośredniego kontaktu z klientem
  • gotowość do krótkich wyjazdów służbowych
  • dobra organizacja pracy własnej
  • samodyscyplina, odpowiedzialność i rzetelność
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie  na podstawie umowy o pracę
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon komórkowy)
  • pełen pakiet szkoleń; w tym najlepsze systemy zwalczania szkodników
  • miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole