Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Młodszy Specjalista w zespole sprzedaży telefonicznej

Intrum Justitia Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6424 dni temu

Ogłoszenie numer: 25285, z dnia 2006-12-26

Lider w branży zarządzania wierzytelnościami poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • telefoniczna sprzedaż usług
  • korespondencja z potencjalnymi klientami
  • przygotowywanie umów i informacji dla klientów
  • współpraca z działem współpracy z klientem
  • Wymagania

    Poszukujemy pracowników :
  • z potencjałem i umiejętnościami sprzedażowymi
  • umiejętnościami negocjacyjnymi
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • posiadających samo-motywację i konsekwentnych w działaniu
  • mile widziane doświadczenie w pracy telemarketera
  • Oferujemy

  • umowę o pracę
  • możliwość szkoleń i rozwoju
  • pracę w młodym kreatywnym zespole
  • premię od sprzedaży usług
  • praca w godzinach 8:00-16:00