Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Młodszy specjalista/ Specjalistka ds. Analiz Rynku Nieruchomości

BRE Bank Hipoteczny S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
5119 dni temu

Ogłoszenie numer: 108449, z dnia 2010-08-09

RE Bank Hipoteczny S.A. działający od 10 lat na rynku finansowym, kierując się takimi wartościami jak: dynamizm, rzetelność, praca zespołowa, pasja i radość tworzenia poszukuje kandydatów na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: RHB/3/W/2010

Opis stanowiska

- analizę rynku nieruchomości - analizę rynków materiałów budowlanych i kosztów budowy nieruchomości - prowadzenie bankowej bazy danych - weryfikacja dokumentów prawnych i technicznych nieruchomości

Wymagania

- wykształcenie wyższe/ atutem będą studia z zakresu rynku nieruchomości - dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego - dodatkowym atutem będą uprawnienia z zakresu szacowania nieruchomości bądź ukończone studium kierunkowe - dodatkowym atutem będzie umiejętność wykorzystywania technik statystycznych w praktyce - prawo jazdy

Oferujemy

- interesującą pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie - atrakcyjne zarobki - możliwości rozwoju zawodowego