Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Młodszy specjalista ds. zakupów i sprzedaży

FLEXIDEA Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
5211 dni temu

Ogłoszenie numer: 106005, z dnia 2010-07-13

FLEXIDEA to dynamicznie rozwijająca się agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: ZAK/0610/PR

Opis stanowiska

- bieżąca współpraca z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi - aktywne wspieranie pracowników w dziale zakupów - składanie zamówień, zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów - śledzenie dostaw, monitorowanie przebiegu realizacji zamówień - wprowadzanie danych do bazy

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego warunek konieczny - znajomość języka francuskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem - praktyczna znajomość MS Office (w szczególności Excel) - wykształcenie o profilu technicznym będzie dodatkowym atutem - prawo jazdy kat. B - umiejętność analitycznego myślenia - umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

Oferujemy

- możliwość zdobycia nowej wiedzy i doświadczenia - pracę w międzynarodowej firmie - współpracę z dostawcami zagranicznymi - atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowę o pracę na pełen etat