Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Koordynator ds. Floty

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Warszawa, Al. Jerozolimskie 176    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: Nadzór i organizacja floty samochodów, Prowadzenie szczegółowej dokumentacji, w tym przy pomocy GPS, Zapewnienie terminowej wymiany opon, przeglądów, napraw i mycia samochodów; Ocena wniosków dotyczących zakupu lub wynajmu pojazdów. Zapewnienie sprawności technicznej...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Administrator Floty Warszawa
Młodszy specjalista ds. Usług Flotowych

Plus Flota Sp. z o.o.
Warszawa
specjalista junior / mid
praca stacjonarna
1065 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
KW/KS/TW//0421

Jeśli nie boisz się wyzwań, masz doświadczenie w opiece nad flotą pojazdów, a motoryzacja jest Twoją pasją – zostań częścią naszego Zespołu!, , a samochody są Twoją pasją z nami nie będziesz się nudził…,

Gwarantujemy udział w ciekawych i niestandardowych projektach z zakresu rozwoju i utrzymania procesów flotowych.,

Wskocz na wysokie obroty i dołącz do nas!

Jeśli więc posiadasz:
  • doświadczenie w transporcie,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • odpowiedzialność za powierzone mienie,
  • pracowitość, punktualność, sumienność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w prowadzeniu samochodów
  • komunikatywność, otwartość oraz zorientowanie na klienta wewnętrznego
  • znajomość MS Office, w szczególności dobra znajomość programu Excel oraz Power Point
Zapewniamy:
  • moc pozytywnych emocji na najwyższych obrotach,
  • ciągły rozwój i dostęp do nowych technologii,
  • pracę w zgranym i zaangażowanym gronie ludzi z pasją,
W zamian za Twoje zaangażowanie i sumienność oferujemy:
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia (w tym: prywatny program opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, kartę Multisport),
  • udział w najważniejszych wydarzeniach branżowych,
  • świetną atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.