Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Młodszy Specjalista ds.Systemów Billingowych

Nexio Management Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5310 dni temu

Ogłoszenie numer: 91417, z dnia 2010-03-05

NEXIO Management Sp. z o.o. jest firmą IT. W naszej pracy nie stawiamy wyłącznie nacisku na technologię, która jest jedynie narzędziem w uzyskaniu wymaganych celów. Nadrzędnym celem, jaki stawiamy w każdym projekcie jest spełnienie wymagań biznesowych i ich realizację w optymalny pod względem technologicznym, kosztowym i czasowym sposób. Dostarczamy również w formie konsultacji wiedzę, doświadczenie i metody pracy związane ze stosowaniem nowoczesnych rozwiązań biznesowych wspierających zarządzanie w przedsiębiorstwach polskich i międzynarodowych. Zapewniamy obiektywne doradztwo dzięki niezależności firmy. Równocześnie posiadamy praktyczne doświadczenie w zastosowaniach wiodących systemów CRM, ERP, Biling, takich jak: PeopleSoft, Siebel, Oracle, SAP, Amdocs, Microsoft. Połączenie orientacji na wdrożenia nowoczesnych rozwiązań CRM, ERP z równoczesną praktyką w prowadzeniu projektów o charakterze organizacyjnym, pozwala naszym klientom uzyskać wielokrotnie wyższą wartość dodaną z inwestycji w infrastrukturę informatyczną.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: mSB

Opis stanowiska

Prace deweloperskie, testowe i analityczne nad systemami bilingowymi i CRM

Wymagania

    - wykształcenie wyższe (matematyka stosowana,informatyka lub kierunki pokrewne) - podstawowa znajomość baz danych - znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji - mile widziana znajomość PL/SQL - mile widziana znajomość systemów CRM lub bilingowych

Oferujemy

    - Możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia w zakresie dużych systemów bilingowych oraz CRM - Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach realizowanych w najnowszych technologiach - Możliwość elastycznego wybrania godzin pracy - Atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do kwalifikacji i umiejętności , - Praca w młodym,ambitnym i zgranym zespole