Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie Kielce
Młodszy Specjalista ds. Spedycji Międzynarodowej

Logart Personnel Consulting
Kielce
praca stacjonarna
2976 dni temu

Ogłoszenie numer: 1232280, z dnia 2016-08-04

Naszym klientem jest renomowana firma transportowo-spedycyjna specjalizująca się w usługach międzynarodowego transportu drogowego, posiadająca kilka biur na terenie Polski. W związku z planowanym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów/kandydatek do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Kielce

Nr Ref.: 1106

Opis stanowiska

  • Organizacja przewozów całopojazdowych w relacjach międzynarodowych,
  • Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość,
  • Rozwiązywanie problemów związanych z przewozem towarów,
  • Nadzór nad dokumentacją spedycyjną,
  • Stała analiza i optymalizacja kosztów,

Wymagania

  • Minimum rocznego doświadczenie na stanowisku Spedytora międzynarodowego w firmie spedycyjnej bądź logistycznej,
  • Doświadczenia w pozyskiwaniu oraz realizowaniu zleceń spedycyjnych w relacjach międzynarodowych,
  • Znajomości rynku przewozów krajowych,
  • Umiejętności planowania tras w systemie całopojazdowym,
  • Dobrej znajomości rynku przewoźników,
  • Ukierunkowania na realizację wyznaczonych zadań i wskaźników,
  • Umiejętności organizacyjnych i analitycznych.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilną pracę,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Rozwój zawodowy w firmie o znaczącej pozycji na rynku,
  • Odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizowanych obowiązków,