Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Młodszy Specjalista Ds. Rozliczeń

T-Systems Polska
Wrocław
praca stacjonarna
7086 dni temu

Ogłoszenie numer: 10388, z dnia 2005-04-25

T-Systems należy do grupy Deutsche Telekom i jest globalnym dostawcą rozwiązań informa-tycznych i telekomunikacyjnych. Zatrudniamy około 43 000 pracowników w ponad 20 krajach na świecie i jesteśmy drugą co do wielkości w Europie firmą oferującą usługi IT/TC.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

 terminowe wystawianie i kontrola faktur,  wprowadzenie faktur do systemu,  rozliczanie płatności,  przygotowywanie zestawień i raportów.

Wymagania

 wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym (rachunkowość, finanse, bankowość)  znajomość podstaw księgowości i rachunkowości,  1- roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,  bardzo dobra znajomość obsługa komputera (Excel, Word),  znajomość programów księgowych, w szczególności Symfonii,  dobra znajomość języka angielskiego, znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem,  dobra organizacja pracy,  staranność, sumienność, odpowiedzialność i terminowość,  umiejętność prawy w międzynarodowym środowisku.

Oferujemy

Oferujemy ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość rozwoju zawodowego