• Naukowiec / Starszy Naukowiec - Dział Rozwoju Przedklinicznego

    Celon Pharma S.A.   Kazuń Nowy, ul. Marymoncka 15    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Opis stanowiska projektowanie, wykonywanie i analiza doświadczeń związanych z rozwojem innowacyjnych leków w terapiach onkologicznych (antibody drug conjugate, terapie onkologiczne oparte na mRNA).
Praca.pl Praca Mazowieckie Specjalista ds. Badań Klinicznych Mazowieckie
Młodszy Specjalista ds. Rejestracji Środków Ochrony Roślin

SGS Polska Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
3114 dni temu

SGS jest światowym liderem w dziedzinie inspekcji, weryfikacji, testowania i certyfikacji. SGS jest firmą uznaną za wzór jakości i najwyższych standardów zawodowych. Zatrudnia ponad 85.000 pracowników w sieci ponad 1.800 oddziałów i akredytowanych laboratoriów na całym świecie.

W związku z rozwojem Działu Rolnego poszukujemy kandydatów do pracy w charakterze:

Miejsce pracy:

Cebulki (woj. warmińsko-mazurskie)

Konotopa (woj. mazowieckie)

Wenecja (woj. kujawsko-pomorskie)

Zamarte (woj. kujawsko-pomorskie)

Zadania:
  • Monitorowanie badań rejestracyjnych środków ochrony roślin

  • Współpraca z instytucjami rządowymi i jednostkami badawczymi w zakresie rejestracji środków ochrony roślin

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowana specjalizacja rolnicza lub chemiczna)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Dokładność i rzetelność

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • Pracę w strukturze stabilnej, międzynarodowej firmy będącej liderem na rynku światowym

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, przyjazną atmosferę pracy

  • Odpowiedzialną pracę dającą możliwość rozwoju zawodowego

  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach, projektach