Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Sztum
MŁODSZY SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW (FMCG)

IPK sp. z o.o.
Sztum
praca stacjonarna
4822 dni temu

Nasz Klient, międzynarodowy producent i dostawca kreatywnych rozwiązań dla produktów spożywczych z sektora FMCG, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: MSDP/06/11/praca

Miejsce pracy: SZTUM

Opis stanowiska:
  • Analizowanie potrzeb zakupów materiałów i surowców produkcyjnych
  • Planowanie zamówień
  • Aktualizacja informacji dotyczących realizowanych zamówień
  • Nawiązywanie i bieżąca współpraca z dostawcami

Oczekiwania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy zawodowej (najlepiej związanej z obsługą klienta lub zakupami)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość języka zostanie zweryfikowana podczas rozmowy z kandydatem)
  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, transport i logistyka)
  • Umiejętność pracy z liczbami
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i zaangażowanie

Oferujemy:
  • Zdobywanie doświadczeń w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Możliwość awansu zawodowego i finansowego
  • Szkolenia niezbędne na stanowisku pracy
  • Wspomaganie innowacyjnych projektów dla międzynarodowych koncernów

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656