Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Sopot
Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Katalog Branży Artystycznej Pomart s.c.
Sopot
praca stacjonarna
6269 dni temu

Ogłoszenie numer: 31635, z dnia 2007-07-20

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży artystycznej.

Miejsce pracy: Sopot

Opis stanowiska

Jeśli: • Interesujesz się branżą artystyczną • Jesteś osobą otwartą, łatwo nawiązującą kontakty z ludźmi • Jesteś zorientowany na osiąganie wyznaczonych celów To jesteś osobą, której szukamy na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Marketingu. Zakres obowiązków obejmować będzie: • telefoniczne nawiązywanie jak również podtrzymywanie istniejących kontaktów z klientami • pomoc merytoryczną przy redagowaniu wydawnictwa branżowego • telefoniczne prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania

• łatwości prowadzenia konwersacji • optymistycznej i dynamicznej osobowości • bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera • odpowiedzialności • dokładności i skrupulatności • skuteczności działania i zaangażowania • umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy

• interesującą pracę • możliwość poznania ciekawych ludzi • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie • umowę o pracę