Młodszy Specjalista ds. Digital Marketingu

Super-Pharm
Warszawa
specjalista junior / mid
pełny etat
umowa o pracę
praca hybrydowa
3 godz. temu
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 121/2024

Super-Pharm jest silną, międzynarodową marką z długimi tradycjami w służbie zdrowia i urody. To unikalny koncept, łączący drogerię, perfumerię i optyka z najważniejszą jego częścią - apteką.

Super-Pharm to szereg możliwości zawodowych, profesjonalizm i dobra, przyjazna atmosfera pracy, współpraca oparta na zaufaniu i szansa na rozwój zawodowy.

Zapraszamy do Super-Pharm!

Twój zakres obowiązków
  • Tworzenie i publikowanie treści na w mediach społecznościowych firmy (Facebook, Instagram, TikTok, YT)
  • Prowadzenie kampanii reklamowych w mediach społecznościowych i na platformach reklamowych
  • Współpraca w tworzeniu i realizacji strategii digital marketingowych
  • Monitorowanie i analiza wyników prowadzonych działań marketingowych i przygotowywanie raportów
  • Pomoc w projektowaniu i realizacji kampanii marketingowych
  • Wsparcie przy projektach marketingowych
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych (np. grafiki, teksty)
  • Rozliczanie działań marketingowych
  • Wsparcie zespołu i menedżera w sprawach administracyjnych
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w pracy z mediami społecznościowymi i platformami reklamowymi, publikowaniu treści
  • Umiejętność tworzenia treści angażujących dla różnych grup odbiorców
  • Znajomość narzędzi do prowadzenia kampanii reklamowych w mediach cyfrowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Umiejętność posługiwania się programami z pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia i interpretowania danych
  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielnie
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Kreatywność i pomysłowość
  • Dokładność i terminowość
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zainteresowanie digital marketingiem oraz gotowość do nauki i rozwoju
To oferujemy
  • Ciekawe projekty, dające szansę na rozwój i wykazanie się kreatywnością
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szeroki pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport, zniżki pracownicze, dofinansowanie do posiłków w biurze
  • Pracę w trybie hybrydowym 3 dni w tygodniu w biurze, 2 dni zdalnie
Jeżeli nasza oferta spotkała się z Państwa zainteresowaniem, prosimy o przesłanie
aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy,
że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Więcej informacji o Super-Pharm mogą Państwo znaleźć na stronie:

www.superpharm.pl/kariera

Poznaj

Super-Pharm

Super-Pharm jest silną, międzynarodową marką z długimi tradycjami w służbie zdrowia i urody. To unikalny koncept, łączący drogerię, perfumerię i optyka z najważniejszą jego częścią - apteką.  Nasi magistrowie farmacji w pełni wykorzystują zdobytą podczas studiów medycznych wiedzę, oferując pacjentom oprócz preparatów farmaceutycznych także doradztwo w zakresie stosowania produktów leczniczych, suplementów diety i innych wyrobów medycznych. Prowadzą również akcje szczepień. Pracując w naszych najbardziej prestiżowych lokalizacjach masz możliwość rozwijania swojej kariery w nowoczesnym koncepcie aptecznym zgodnym ze światowymi trendami rynkowymi.