Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Oświęcim Renowator Oświęcim
Młodszy renowator / Renowator / Starszy renowator

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau
Oświęcim
specjalista (mid) / pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
557 dni temu

Państwowe Muzeum Auschwitz – Birkenau w Oświęcimiu

ogłasza nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Oświęcim
Nr ref.: PMAB.Kad.1100.40.2023.LS
Zakres obowiązków:

Realizacja zadań w projekcie pn. „Konserwacja butów dziecięcych ofiar KL Auschwitz”:

  • udział w opracowywaniu programów konserwatorskich;
  • wykonywanie zabiegów konserwatorskich;
  • wykonywanie dokumentacji z przeprowadzonych konserwacji;
  • przygotowywanie obiektów do magazynowania i ekspozycji;
  • kontrole stanu zachowania oraz warunków przechowywania obiektów;
  • opracowanie raportów i sprawozdań dotyczących powierzonych zadań oraz materiałów na potrzeby promocji tych zadań;
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Muzeum w celu realizacji powierzonych zadań.
Wymagania kwalifikacyjne:
  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie praktyczne w zakresie konserwacji: malarstwa lub skóry lub tkaniny;
  • doświadczenie praktyczne w konserwacji zabytków ruchomych;
  • znajomość języka polskiego jako obcego (dotyczy cudzoziemców);
  • znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • umowa o pracę na czas określony poprzedzoną 3 miesięcznym okresem próbnym;
  • pracę z różnorodnymi obiektami;
  • możliwość rozwoju;
  • wymiar czasu pracy: 1/1 etatu.

Poznaj

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau ul. Więźniów Oświęcimia 20 32-600 Oświęcim