Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Archiwista Wielkopolskie
Młodszy referent ds. archiwizacji

GOBARTO S.A.
wielkopolskie, Grąbkowo k. Rawicza
praca stacjonarna
2853 dni temu

Lider branży spożywczej
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Grąbkowo k. Rawicza
Nr ref.: 2016/02/DA
Zadania:
  • archiwizacja dokumentów zgodnie z obowiązującymi w Spółce procedurami
  • sprawdzanie kompletności dokumentacji
  • tworzenie elektronicznej ewidencji przyjętej dokumentacji
  • współpraca z komórkami organizacyjnymi w zakresie terminowego przekazywania dokumentacji i nadzór nad jej właściwym przygotowaniem
  • udostępnianie akt na potrzeby komórek organizacyjnych
  • pomoc w innych pracach administracyjno-biurowych
Wymagania:
  • min. wykształcenie średnie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • ukończenie kursu kancelaryjno-archiwalnego będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość MS Office, obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • sumienność, dokładność i systematyczność
  • bardzo dobra umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
Oferujemy:
  • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość przyuczenia dla osób bez doświadczenia
Proszę o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez GOBARTO SA, zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom wchodzącym w skład grupy kapitałowej GOBARTO SA.