Najnowsze oferty pracy

  • Copywriter / Redaktor

    Freelance Editing Group   pomorskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Wielka Brytania
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  część etatu / tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Na stanowisko redaktora, poszukujemy osób mających doświadczenie w pisaniu prac naukowych, artykułów naukowych i t.d. na rożne tematy oraz z różnych kierunków, zaczynając od nauk humanistycznych i do prac inżynierskich. Współpraca na podstawie umowy zlecenia lub umowy freelancereskiej...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Redaktor Pomorskie
Młodszy Redaktor Serwisów Tematycznych

Grupa Nokaut S.A.
pomorskie, Gdynia, pomorskie, Centrala Grupy Nokaut S.A. w Gdyni
praca stacjonarna
4304 dni temu
W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce
pracy: Gdynia

Powstaliśmy w 2006 roku i od samego początku błyskawicznie się rozwijamy. Budujemy grupę innowacyjnych projektów e-commerce. Naszym flagowym projektem jest Nokaut.pl - jedna z dwóch najpopularniejszych polskich porównywarek cen, odwiedzana co miesiąc przez ponad 3 mln Internautów (wg. Megapanel PBI/Gemius). Codziennie przetwarzamy i prezentujemy miliony ofert z ponad 3800 sklepów. Kupującym dostarczamy cenne informacje, a sprzedawcom i partnerom dajemy konkretne zyski.

W 2010 roku zajęliśmy 2. miejsce w międzynarodowym rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE w kategorii Wschodzących Gwiazd. Od marca 2012 działamy jako spółka publiczna notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Nasza siedziba mieści się w nowoczesnym biurowcu Sportowa Centrum w Gdyni gdzie nasz 100-osobowy, doświadczony zespół rozwija porównywarkę oraz nowe projekty, o których będzie można usłyszeć już niedługo. Teraz masz szansę by do nas dołączyć.

Zadania:
  • wprowadzanie i opracowywanie treści w rozwojowym projekcie serwisów tematycznych
  • współtworzenie treści w mediach społecznościowych
Wymagania:
  • Otwartość i komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość środowiska Microsoft Windows i/lub MacOS
  • Znajomość podstawowych zasad działań w mediach społecznościowych (facebook, pinterest)
Mile widziane:
  • Uprzednia praca z CMS
Oferujemy:
  • wyjątkową atmosferę w zgranym zespole
  • dostęp do najnowszej, zagranicznej literatury
  • możliwość wzięcia udziału w szkoleniach i konferencjach w całej Europie
  • program szkoleń wewnętrznych
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość dostosowania godzin pracy do osobistych preferencji (np. 7:00-15:00 lub 10:00-18:00)
  • lodówka z napojami i owocami do dyspozycji :)

Uważasz, że jesteś odpowiednim kandydatem? Aplikuj na to stanowisko teraz

Prosimy nie przesyłać listów motywacyjnych. Zastrzegamy, że będziemy odpowiadać tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)".