Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Programista

4system Polska Sp. z o.o.
Zielona Góra, Centrum Miasta
specjalista junior / mid
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
911 dni temu

Ogłoszenie numer: 6818570, z dnia 2022-04-21

4system Polska Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą specjalizującą się we wdrażaniu rozwiązań e-learningu i projektowaniu produktów IT. Aktywnie działamy na międzynarodowym rynku szkoleń e-learning. Jako jedni z niewielu dostawców mediów do celów edukacyjnych opracowaliśmy kilkadziesiąt pomysłów dotyczących merytorycznej zawartości lekcji pod kątem motywacji kursantów.

Naszymi klientami są firmy i korporacje z bardzo szerokiego wachlarza dziedzin i specjalizacji. Dzięki temu zdobyliśmy umiejętności potrzebne w pracy przy projektach o bardzo różnej tematyce i technologii. Wdrażamy autorskie, nowoczesne narzędzia do tworzenia szkoleń e-learnigowych oraz do zarządzania szkoleniami.

Miejsce pracy: Zielona Góra, Centrum Miasta

Opis stanowiska

  • tworzenie programów i aplikacji przy użyciu specjalistycznego języka programowania,
  • rozwijanie systemów operacyjnych, systemów zarządzania bazami danych, sterowników,
  • wyszukiwanie i usuwanie błędów powstałych w trakcie pisania kodu,
  • testowanie oprogramowania,
  • aaliza wymagań biznesowych klienta i definiowanie wymagań funkcjonalnych,
  • projektowanie rozwiązań informatycznych zgodnie z wymaganiami,
  • tworzenie oprogramowania oraz dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • znajomość języka programowania Java,
  • podstawowa znajomość SQL,
  • umiejętność szybkiego uczenia się oraz samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • efektywna organizacja czasu i pracy, wysoka komunikatywność,
  • kultura osobista, samodzielność, elastyczność.

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną,
  • znajomość Eclipse IDE, SVN,
  • znajomość baz danych (MySQL, Oracle),
  • znajomość systemów Unix / Linux / Windows Server.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • elastyczny czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb, abyś bez problemu mógł ukończyć studia,
  • pracę w młodym i zgranym zespole,
  • rozwój zawodowy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia poprzez udział w projektach dla największych firm w Polsce.