• Młodszy Specjalista ds. Business Intelligence i Hurtowni Danych

    AGATA Spółka Akcyjna   Katowice    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat
    12 dni
    Twój zakres obowiązków Analiza i praca z dużymi zbiorami danych; Tworzenie, implementowanie, monitorowanie i utrzymanie procesów; Opracowywanie raportów i analiz na podstawie danych pochodzących z różnych źródeł; Automatyzacja i optymalizacja procesu raportowania.
Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy programista

Asseco Data Systems S.A.
Łódź
praca stacjonarna
2136 dni temu

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma. Nie realizujemy projektów prostych i łatwych, dlatego zatrudniamy najlepszych, a rekrutacja nie należy do najłatwiejszych. Ale kiedy już przyjmiemy nowego członka zespołu, dbamy o to, aby był zmotywowany do działania i doceniony za ciężką pracę. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Miasto: Łódź

W związku z intensywnym rozwojem naszych usług poszukujemy Młodszego Programisty do zespołu budującego system przetwarzania danych. Nasz pion zajmuje się obsługą korespondencji oraz zarządzanie informacją i dokumentami w postaci papierowej i elektronicznej.

Zadania:
  • Tworzenie projektów w oparciu o narzędzia Quadient Inspire
  • Obsługa baz danych (MSSQL, MySQL, PostgreSQL)
  • Optymalizacja istniejących rozwiązań
  • Opracowywanie dokumentacji
  • Współpraca z klientami
Oczekiwania:
  • Programowanie w co najmniej w jednym z języków .NET, C#, Delphi, Java, C++
  • Znajomość języków skryptowych (php, perl, ruby)
  • Znajomość języka SQL oraz interfejsów dostępu do baz danych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów
  • Otwartość na wyzwania
  • Umiejętność szybkiego uczenia się nowych technologii
Mile widziane:
  • Podstawy administracji MSSQL i Windows Serwer 2016
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji
  • 1 rok w branży IT na stanowisku Testera, Programisty, Administratora
Asseco Data Systems gwarantuje:
  • Umowę o pracę;
  • Narzędzia pracy;
  • System motywacyjny;
  • Opiekę zdrowotną i ubezpieczenie grupowe;
  • Współprace z ekspertami i dzielenie się wiedzą:
  • Naukę języka angielskiego;
  • Ciekawe projekty i fachową literaturę;
  • A także: kartę sportową, pokój relaksu, darmową kawę, dofinansowanie do wypoczynku, fundusz kulturalny, owoce, konkursy i eventy.
Przyjdź do nas! - zobacz czym się zajmujemy:
Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje m prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.”

Poznaj

Asseco Data Systems S.A. zatrudnia ponad 900 pracowników. Są wśród nich analitycy, projektanci, programiści, testerzy i wdrożeniowcy, posiadający certyfikaty potwierdzające ich kompetencje w zakresie produkcji oprogramowania i zarządzania projektami.

Mamy do zaoferowania wiele interesujących ofert pracy w 13 biurach w Polsce Realizujemy ciekawe i ambitne projekty informatyczne dla przedsiębiorstw oraz instytucji administracji samorządowej. Oferujemy pracę w  dynamicznie rozwijającej się organizacji, mamy do zaoferowania wiele różnorodnych stanowisk pracy. Poszukujemy analityków, projektantów, programistów, testerów i wdrożeniowców, a także handlowców, szkoleniowców i wielu innych specjalistów.