Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Programista MS SQL

Sante A. Kowalski Sp. j.
Warszawa
praca stacjonarna
1693 dni temu

Firma Sante A. Kowalski Sp.j.  jest  czołowym polskim producentem śniadaniowych produktów wypiekanych  typu Granola, jest liderem na rynku  polskim w zakresie sprzedaży żywności funkcjonalnej. Swoje produkty sprzedaje do ponad 50 krajów na świecie.  Zatrudnia ponad 1500 pracowników, stale się rozwija, a jej potencjał wytwórczy to już ponad 40 tys. metrów  hal fabrycznych.  Firma od lat cieszy się uznaniem ekspertów z branży FMCG, czego dowodem są liczne nagrody: „Gazela Biznesu”, „Lider Przedsiębiorczości”, „Cool Brands Polska”, „Dobry Produkt – wybór ekspertów”, „Superior Taste Award”, „Złoty Paragon”, „Perły Rynku” i wiele innych.

Jeśli interesuje Cię rozwój zawodowy i osobisty, dołącz do naszego zespołu już dziś!

Obecnie do działu IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Współpraca z deweloperami aplikacji (pod kątem zapytań SQL)
  • Współpraca z zespołem projektowym/wdrożeniowym
  • Tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji / bazy wiedzy
  • Obsługa incydentów i realizację zgłoszeń użytkowników (otrzymanych z Service Desk)
  • Monitorowanie efektywności działania baz danych.
  • Optymalizacja zapytań SQL-owych
  • Tworzenie nowych rozwiązań
  • Praca zgodnie z metodyką SCRUM

Wymagania:

  • Dobra znajomość MS SQL Server (2008R2 i późniejsze) i języka T-SQL
  • Znajomość relacyjnych baz danych i zagadnień związanych z projektowaniem aplikacji bazodanowych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca co najmniej czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Inicjatywa, zaangażowanie, otwartość na wyzwania
  • Chęć poznawania nowych technologii i ciągłego rozwijania swoich umiejętności

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w administracji bazami SQL Server
  • Praktyczne doświadczenie w monitorowaniu wydajności serwerów SQL (monitorowanie statystyk, fragmentacji i wykorzystania indeksów, deadlocki, nieoptymalne plany zapytań)
  • Umiejętności tworzenia zadań i Maintenance Planów
  • Znajomość SSIS (SQL Server Integration Services)
  • Praktyczna znajomość BIDS
  • Umiejętność rozwiązywania problemów wydajnościowych i optymalizacji zapytań
  • Zdolność analitycznego myślenia i otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w całkowicie polskiej firmie
  • Umowę o pracę, atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny w postaci opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie, ZFŚS, zniżek na produkty Sante oraz usługi Studia Sante
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.