Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Programista JavaScript

Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3368 dni temu

Ogłoszenie numer: 758728, z dnia 2015-07-30

Instytut Monitorowania Mediów to największa firma w branży monitoringu mediów w Polsce.
IMM wyróżniają innowacyjne narzędzia oraz najwyższa jakość usług.
O mediach wiemy wszystko!

Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • tworzenie, utrzymanie i rozwój aplikacji internetowych,
  • programowanie interfejsów użytkownika,
  • bieżąca współpraca z innymi zespołami w zakresie ustalania funkcjonalności i wdrażania rozwijanych aplikacji,
  • monitorowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z rozwijanymi aplikacjami, optymalizacja stosowanych rozwiązań,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej z dbałością o zachowanie najlepszych praktyk projektowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu: informatyka, matematyka, fizyka, elektronika lub w trakcie studiów,
  • dobra znajomość JavaScript, HTML i CSS
  • znajomość jQuery
  • dbałość o stosowanie rozwiązań  programistycznych zapewniających wysoką jakość aplikacji,
  • znajomość systemu Drupal,
  • pomysłowość i samodzielność.

Mile widziane:

  • znajomość SQL
  • znajomość AngularJS, NodeJS

Oferujemy

  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie 4000 zł brutto,
  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym i wspierającym się zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego, praca w ambitnym zespole projektowym
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę przy tworzeniu nowoczesnych aplikacji,
  • stabilne, długofalowe zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju przez zmianę technologii,
  • pakiet Multisport,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie szkoleń technicznych, miękkich i językowych,
  • opieka medyczna.