Młodszy opiekun

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Góra Świętej Małgorzaty
praca stacjonarna
10 dni temu
Miejsce pracy: Góra Świętej Małgorzaty
Numer: StPr/24/0576
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie pomieszczeń w Domu Pomocy, pomoc przy roznoszeniu posiłków dla mieszkańców - Dom Pomocy Społecznej w Karsznicach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wykształcenie zgodne z Art. 116 Ustawy o Pomocy Społecznej z dnia 12 Marca 2004 r.

Miejsce pracy:

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

H. Sienkiewicza 31, 99-100 Łęczyca, powiat: łęczycki, woj: łódzkie

Dane kontaktowe:

Magdalena Koźlarek
247213278 w. 256

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Skierowanie do pracy

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy