Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Programista PHP Warszawa
Młodszy / Mid-level Programista PHP

Nigel Frank International
Warszawa
praca stacjonarna
2969 dni temu

Proces rekrutacyjny otwarty do 15 czerwca

Dla jednego z naszych Klientów – prestiżowej, międzynarodowej firmy IT, specjalizującej się w wysokiej klasy rozwiązaniach IT poszukujemy specjalisty na stanowisko Programista PHP (junior & mid-level). Firma jest globalną organizacją z oddziałami m.in. w Polsce (Warszawa), Luxemburgu, Szwajcarii, Francji, Hong Kongu, Singapurze i Australii. Do klientów-końcowych należą najbardziej rozpoznawalne spółki o międzynarodowej skali.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: WFI-MMDPSWM-2705

Zakres obowiązków:

  • Praca nad nowotworzonym systemem opartym o framework Symfony
  • ścisła współpraca z Team Leaderem, zespołem programistów oraz klientem-końcowym
  • Pisanie wysokiej jakości kodu z wykorzystaniem języka PHP
  • Praca z dokumentacją techniczną w języku angielskim
  • Ciągły rozwój własnych umiejętności

Od kandydatów oczekuje się:

  • Wyższego wykształcenia o profilu informatycznym
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w programowaniu z wykorzystaniem języka PHP
  • Mile widziana znajomość: Composer, Redis, MySQL/PostgreSQL, PHPUnit, frameworka Symfony 2 lub 3
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Agile / Scrum
  • Język angielski w mowie i piśmie co najmniej na poziomie średnio-zaawansowanym

Firma oferuje:

  • Ciekawe wyzwania przy nowo-tworzonym ambitnym projekcie dla zagranicznego klienta
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów (w tym prywatna opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie, dofinansowanie do zajęć sportowych / sprzętu sportowego),
  • Stabilne zatrudnienie
  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych pozwalające na realizację własnego potencjału
  • Wysokiej klasy sprzęt
  • Zaproszenia na międzynarodowe konferencje w atrakcyjnych lokalizacjach (opłacone przeloty i zakwaterowanie)
  • Przejrzystą ścieżkę kariery w ramach dynamicznie rozwijającej się organizacji