Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Mechanik

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Tarnowo Podgórne
praca stacjonarna
6174 dni temu

Ogłoszenie numer: 33384, z dnia 2007-09-03

SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. Agencja Pracy Tymczasowej zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów.

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Nr Ref.: TAR/SP/Mech

Opis stanowiska

Poszukujemy osób do pracy w Dziale Produkcji Papierosów i Krajanek. Pracownicy tych działów odpowiedzialni będą za obsługę i utrzymanie prawidłowego stanu technicznego maszyn do produkcji papierosów/ krajanek zgodnie z przyjętymi parametrami wydajnościowymi i jakościowymi oraz zgodnie z planem produkcji.

Wymagania

Znajomość instrukcji obsługi maszyn i urządzeń. Znajomość norm jakościowych. Znajomość budowy i działania maszyn w obrębie pracy. Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych. Praktyczna umiejętność prowadzenia różnych maszyn w obrębie pracy. Umiejętność samodzielnego diagnozowania i usuwania usterek. Umiejętność pracy w zespole. Zdolności interpersonalne. Przynajmniej 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku Mile widziane wykształcenie średnie techniczne o profilu mechanicznym

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie Pracę w firmie z tradycjami i dużym doświadczeniem w operowaniu na rynku polskim Umowę o pracę natychmiast po zakończeniu 3 miesięcznego okresu próbnego. Pracę odpowiedzialną i samodzielną