Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Łomianki
Młodszy Księgowy/ Księgowa

WITTCHEN Sp. z o.o.
Łomianki
praca stacjonarna
5056 dni temu

Ogłoszenie numer: 123919, z dnia 2010-11-25

WITTCHEN S.A. to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych. Firma istnieje od 1990 roku. Do centrali w Łomiankach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łomianki

Opis stanowiska

- Znajomość zasad  księgowości magazynowej, - Wiedza z zakresu  księgowania  dokumentów sprzedażowych, - Sporządzanie zestawień, analiz i raportów na potrzeby przełożonego.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub w trakcie studiów, - Doświadczenie w pracy w księgowości, - Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, - Mile widziana znajomość programu  CDN XL lub  Microsoft  Dynamixs  (Axapta ), - Wysokie umiejętności komunikacyjne, - Wysoka kultura osobista, - Lojalność i dyskrecja, - Samodzielność, rzetelność i zaangażowanie w pracy, - Mile widziane doświadczenie w pracy w spółkach akcyjnych.

Oferujemy

- Pełną wyzwań pracę w młodym zespole, - Możliwość rozwoju zawodowego, - Możliwość realizacji w dynamicznie rozwijającej się firmie z sektora dóbr luksusowych.